Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
36 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

bezgranicznie i niezaprzeczalnie kocham go za teledysk do piosenki fatboyslim - weapon of choice

katie_grin

Ja też :D! I za teledysk dla Madonny "Bad girl" ;)!

A swoją drogą genialny z niego aktor.

Lady_of_the_Rings

moj ulubiony fatboyek:)

pokazal ze nie tylko psajcho ale i ritmo z niego cool:)

Lady_of_the_Rings

U mnie wielki plus za Bad Girl :) zresztą bardzo ładny, choć chyba niedoceniony teledysk z ciekawą rolą Walkena. Boże, wróć nam czasy dobrych teledysków! A nie bansowania wieśniaków w rytm nudnej muzyki, zamiast opowiadania ciekawej historii ;)

katie_grin

w końcu ma wykształcenie komediowo-taneczne:)

katie_grin

A ja go kocham za wiele... A dear hunter?

iowah8

matko ja ja zobacze ten teledysk to po prostu cały dzień mam dobry humor , no te kocie ruchy , geniusz

iowah8

'DEER Hunter'. 'Dear' to byłoby 'Kochany łowca'. :o) A zresztą - w kontekście...

katie_grin

Ten taniec jest GENIALNY!!! Uwielbiam go za to również :D

Tymanija

"bad girl " madonny to 1 z moich ulubionych piosenek .
ale wlasnie jego osoba tam mnie zaskoczyla i niezczailam do konca tego teledysku.
moglby mi ktos wyjasnic oco w nim chodzi i kim jest ch.walken tam?

netya

Wydaje mi się,że Walken w Bad Girl jest swoistym aniołem stróżem Madonny (zresztą chyba czytałam kiedyś właśnie takie wyjaśnienie jego roli w tym teledysku) , z jednej strony obserwatorem, jednak widać że ma jakiś wpływ na jej życie (ilustruje to scena kiedy oboje odpalają papierosa i Walken gasi zapalniczkę Madonny, zdmuchując swoją ;)). Może jest też zapowiedzią śmierci? Wszak całuje ją wieczorem, a rano Ona już nie żyje ;) no i spotykają się na pośmiertnym fajku ^^
pzdr, M.

netya

http://www.filmweb.pl/person/Christopher+Walken-115/discussion/Chris+ca%C5%82uj% C4%85cy+si%C4%99+z+Madonn%C4%85+-+klip+do+%27Bad+Girl%27-2443647

netya

Walken to połączenie anioła śmierci i anioła stróża dziewczyny, której życie trochę się poplątało. Pani ma romans za romansem, uzależnia się chyba od wszystkiego, od czego się da - papierosów, alkoholu, seksu itp. A jej anioł trochę się od niej uczy. Ostatecznie okazuje się jedynym facetem w jej życiu, który się nią opiekuje - co prawda po drugiej stronie, ale lepsze to, niż nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones