Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

Proszę spróbujcie odpowiedźcie mi na nie. Czemu ten aktor jest taki dziwny ? Czemu mówi i gra w taki dziwny, nieortodoksyjny, nieskładny i chaotyczny sposób ? Czemu jest taki niezręczny ? Czemu filmy w których grał są tak różne ? Czy Walken jest kosmitą ?

crazy_race

On jest po prostu KOTEM W BUTACH , który udaje człowieka.

kociara_4

??????
Kot w butach ?

crazy_race

Tak, pierwszy raz widziałam go właśnie w tej roli i tak mi się już raz na zawsze kojarzy, szewczyka grał młody Connery.

kociara_4

To ten cudowny film można gdzieś w Polsce dostać? Szukam go wszędzie, nawet w wersji oryginalnej...i nic.

Svitrigaila

Ja go widziałam gdzieś tak na początku lat 90-ych, chyba w jakieś stacji telewizyjnej, której już teraz nie ma.

kociara_4

Ach, już myślałam, że gdzieś wydali. No nic, przynajmniej mam jakąś nadzieję na to, że kiedyś uda mi się znaleźć. Pozdrawiam!

Svitrigaila

Na youtube jest tylko kawałeczek - 3.27min., kiedy on śpiewa; pod hasłem: Christopher Walken - Puss In Boots - Happy Cat.

kociara_4

Tak, to właśnie widziałam, razem z paroma gifami na Tumblr'ze...dlatego szukam całości.Dziękuję za pomoc, w każdym razie!

crazy_race

Myślę, że zaszkodziła mu ta rosyjska ruletka na prochach w Wietnamie ;)

użytkownik usunięty
crazy_race

Czemu ten aktor jest taki dziwny ?
- Bo tak
Czemu mówi i gra w taki dziwny, nieortodoksyjny, nieskładny i chaotyczny sposób ?
- Bo jest dziwny
Czemu jest taki niezręczny ?
- Bo jest nieskładny
Czemu filmy w których grał są tak różne ?
- Bo jest chaotyczny
Czy Walken jest kosmitą ?
- Wychodzi na to, że tak.

Sam sobie odpowiedziałeś.

crazy_race

Czemu ten aktor jest taki dziwny ?
- Bo jest synem piekarza, tancerzem i aktorem teatralnym, którzy zebrali się razem do kupy, żeby zrobić z tego aktora filmowego
Czemu mówi i gra w taki dziwny, nieortodoksyjny, nieskładny i chaotyczny sposób ?
- Bo nie chce być nikim innym, oprócz pana Christophera Walkena
Czemu jest taki niezręczny ?
- Bo wychował się oglądając komików starej szkoły
Czemu filmy w których grał są tak różne ?
- Bo w gustach ma rozrzut od Szekspira do kina klasy D o zombie
Czy Walken jest kosmitą ?
- Jak sam twierdził: 'Jestem z planety Show-Business' [dosłownie]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones