Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

Tak bardzo szczerze, to wolałbym by nie mieszkał za płotem. Role psychopatów przychodzą mu ZA ŁATWO. To w sumie mocno podejżane: czy on tak znakomicie gra, czy pokazuje co w nim siedzi na prawdę. A tak na prawdę, to najbardziej był przekonujący w roli Archanioła Gabriela. Cyniczny, dowcipny, inteligentny i cały czas bardzo niebezpieczny.

rejmons

Cóż, podobno w każdym z nas jest coś z kryminalisty. Widziałam go (niestety) w niewielu filmach, ale wczoraj oglądałam "Armię Boga" i strasznie spodobała mi się jego rola. Była fenomenalna!

rejmons

haha to święta prawda. Urodził się by grać psychopatów, dziwaków no i upadłe anioły ;) Uwielbiam go ! Mnie zachwycił w Biloxi Blues po prostu nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli.

rejmons

Z wywiadu
*Are you really as scary as people think you are?
*I'm a pussycat! [Laughs] I would make a very bad killer in real life because I don't think I could even pick up a gun, much less actually shoot one. Guns make me very nervous. They're dangerous. I'm more of a pacifist than anyone could imagine.
-------------------
http://www.tigriffith.com/walken_articles08.htm

TangoAndWaltz

['Pussycat' (tutaj) = 'mięczak']

TangoAndWaltz

Naturally and obviously, I believe him, that he is "ultra" pacifist BUT on condition: ON SPEAKING THE TRUTH AND ONLY THE TRUTH. But if not...
PS: "Naturally and obviously" to oczywisty błąd, ale robię go świadomie w nawiązaniu do ulubionego powiedzonka mojego kumpla

TangoAndWaltz

Ad wywiad [po naszemu]

*Czy naprawdę jesteś aż tak przerażający, jak ludzie myślą?
*Jestem mięczakiem! [Śmiech] W pozaekranowym życiu byłbym bardzo kiepskim zabójcą, ponieważ nie sądzę, bym był w stanie podnieść pistolet, a co dopiero mówić o strzelaniu. Pistolety wywołują u mnie lęk. Są niebezpieczne. Jestem bardziej pacyfistyczny, niż mogłoby się wam wydawać.
------
=>rejmons
Oczywiście, oczywiście, wierzę mu, że jest 'ultra' pacyfistą, ALE pod warunkiem, że MÓWI PRAWDĘ I TYLKO PRAWDĘ. Ale jeśli nie...
---

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones