Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

Obejrzyjcie sobie (jeśli już dorośliście) film pt. "Łowca Jeleni" i wtedy mnie zrozumiecie...

LeoMessi86

ja i tak jestem zaskoczony, że ma aż tak wysoką pozycję (aktualnie 77 miejsce)

LeoMessi86

Nie powinno sie oceniać aktora po jednej roli, tylko za całokształt. Dlatego oceniam same filmy, a nie ludzi. A rola Walkena w ŁJ to prawdziwy majstersztyk

moooras

Zgadzam się z tobą. Ja aktorów oceniam dopiero jak obejrzę jakieś 5 filmów z nimi. Z Walkenem widziałem ponad 30. Mimo tego, że część z nich to kompletne gnioty to śmiało daję mojemu ulubionemu aktorowi dyszkę. Trzeba pamiętać, że Chris również ma wady jako aktor ale mimo wszystko warto obejrzeć każdy jego występ.
Pozdrawiam

zulombo

Wiecie jest wiele filmów fatalnych, gdzie role były genialne, a nawet Oscarowe. Nie zawsze dobry film idzie w parze z dobrą rolą aktorską i na odwrót.
Mi się jeszcze podobały jego role w "Jeźdźcu bez głowy" i "Zabójczym Widoku", który uważam za TOP 3 Bonda, na pewno TOP 5.

LeoMessi86

Według mnie Walken jest genialnym aktorem. Jego najlepsze role to m.in. w Armii Boga i Łowcy jeleni

użytkownik usunięty
Boleynowa_9

Walken jest b. dobrym aktorem. Dziwi mnie tak niska pozycja. Powinien być w pierwszej 50-ce. :D

użytkownik usunięty
Boleynowa_9

true jest genialny! Do tego ta charyzma i to spojrzenie! ahhhhh :D

użytkownik usunięty
moooras

Aktora się ocenia na podstawie tego jak on gra, a nie w czym. Patrzcie np. na De Niro. Wielki aktor, a niektóre filmy to takie gnioty, że ho ho.

LeoMessi86

ty na pewno dorosles

LeoMessi86

Kim byłby dziś Walken, gdyby nie rola w Łowcy Jeleni? Żadną kolejną, znaną mi swą kreacją nie był bliski tego artyzmu, jaki zaprezentował właśnie tam. Kolejne filmy , w których grał, nie dały mu możliwości wykorzystania ogromnego talentu, jaki niewątpliwie posiadał.

LeoMessi86

wszyscy tak gadacie o Łowcy Jeleni, fakt tam zagrał genialnie i to chyba jego najlepsza rola ale nie zapominajcie o innych jego świetnych rolach! Przecież świetnie zagrał też w Ostatnim Sprawiedliwym, Człowiek w Ogniu, Na żywo noi genialne scenki w Pulp Fiction i Prawdziwym Romansie. Jeszcze warto wspomnieć o "większych" rolach w Powrocie Batmana który dla mnie jest przeciętnym filmem, Jeździec bez Głowy i Złap mnie jeśli potrafisz. Myśle że Walken ma naprawde dobre CV noi ma to czego obecnie nie ma wielu aktorów czyli charyzme... jak tylko pojawi sie na ekranie to nie sposób zapomniec że grał w jakimś filmie. Bardzo wyrazisty człowiek i genialny aktor, jeden z najbardziej niedocenianych...

LeoMessi86

Ten ranking filmwebu w ogóle jest nie tak. Nie dośc, że genialny Walken jest na tak niskiej pozycji, to P. Fronczewski, jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) polski aktor nie załapuje się nawet do pierwszej pięcdziesiątki.

LeoMessi86

obejrzą i co że grał w rosyjską ruletkę to mają go kochać za to ?

LeoMessi86

cały ten ranking jest gówno wart

KONRAD_22

dlaczego tak uważasz? bo twoi ulubieni aktorzy nie są tak wysoko jakbyś chciał?

zulombo

tak właśnie dlatego ... . W tym rankingu jest mnóstwo aktorów "jednej roli" obsadzonych na wysokich miejscach a prawdziwi aktorzy zajmują szary koniec

zulombo

No sorry, ale jeśli uważasz, że to normalne, że DEPP jest 3, GOSLING 10, a taki DANIEL DAY LEWIS 35 (lol), to no comment...

LeoMessi86

Przyznam Ci rację jeżeli podasz mi przykład sprawiedliwszej metody tworzenia rankingu niż średnia arytmetyczna.

LeoMessi86

Zgadzam się z Tobą....

LeoMessi86

Ja przez Walkena nauczyłam się, że w zależności od tego, na jaki film się trafi w filmografii, ten sam facet może być dla nas i bóstwem, i koszmarem. Nigdy nie należy oceniać po dwóch najbardziej popularnych w rankingach filmach. 5 filmów+, najlepiej z różnych okresów. Tu się zgadzam z zulombo.

TangoAndWaltz

[77 filmów obejrzanych według licznika, więc pewien materiał do porównań jest (^_~)]

TangoAndWaltz

Obecnie jest 63., więc wygląda na to, że poszedł w górę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones