Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

Uważam go za aktora z najwyższej półki oraz przystojnego mężczyznę, ale jak patrze na niektóre jego zdjęcia to przez pół nocy spać nie mogę, tak się boje

mixi_filmweb

dlatego właśnie cię intryguje xd

mixi_filmweb

a przez które konkretnie zdjecie spać nie możesz ?:p

xyli

Wiele, najgorsze sa te z " jeźdźca bez głowy", ale ta rola jest fenomenalna, uwielbiam go w tym filmie

użytkownik usunięty
mixi_filmweb

Chyba jestem nienormalna ale… on nawet tam mi się bardzo podoba o.o

mixi_filmweb

'Jeździec bez głowy' jest dziwnym filmem. Generalnie wygląda tam jak wampir z odpustu... ale są pojedyncze ujęcia, kiedy jego twarz staje się groteskowo piękna. Kilka sekund, coś w ułożeniu ust. Trudno to wyjaśnić, ale jeśli kiedyś zdarzyło się wam przy oglądaniu aktora, to zrozumiecie, o co chodzi.

TangoAndWaltz

Typowe 'strachanie się' jakoś mnie omija. Może dlatego, że większość filmów grozy oglądam w słoneczne dni. Nie planowane, tak jakoś wychodzi. Fatum czy co... nie wiem. Anioł stróż kieruje? ;)

TangoAndWaltz

Ostatnio doczytałam się, że jak mieli kręcić scenę pocałunku Jeźdźca, to Miranda Richardson obejrzała dosyć bojaźliwie zębiska Walkena i niespecjalnie paliła się do całowania. A Walken powiedział jej, że to jego pierwszy filmowy pocałunek. Przy takiej perspektywie [pominął oczywiście okazjonalne cmoknięcia we wcześniejszych filmach, szczwany lis...] Richardson stwierdziła, że czuje się zaszczycona, no i jakoś wyszła ta scena. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones