Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

Ja zapamiętam go przede wszystkim jako Max zorin z Bonda 007 oraz Jeźdźca bez głowy. Wspaniałe role.

Ptaszekc60

Fajnie też zagrał w "Złap mnie jeśli potrafisz" (2002). Co prawda nie była to rola pierwszoplanowa, ale i tak dał z siebie wszystko :-)

Pozdrawiam

Aya

no i dodajmy znakomity fragment z Pulp Fiction o zegarku ;)

adas_80

to właśnie dowodzi genialności Chrisa - taki mały fragment, a jak dla mnie - najlepsza scena w filmie. lubię aktorów, którzy 'kradną' filmy, grają mały fragment, a nie daja o sobie zapomnieć:) moja ulubiona rola to jednak Nick z Łowcy:)

Ajcia

kocham go.....:)).. to moj ulubiony aktor starszego pokolenia..

widzialam juz sporo filmów z nim i uwazam ze jest genialny w kazdej roli... a .. no i świetnie tańczy... :D

:* for Chris..

pozdr. fanów...

adas_80

to właśnie dowodzi genialności Chrisa - taki mały fragment, a jak dla mnie - najlepsza scena w filmie. lubię aktorów, którzy 'kradną' filmy, grają mały fragment, a nie daja o sobie zapomnieć:) moja ulubiona rola to jednak Nick z Łowcy:)

Ptaszekc60

Moim zdaniem lepiej wygląda z jasnymi wlosami, a ubrany na ciemno, niż odwrotnie. Z jasnymi włosami jest porcelanowy chłopak, z ciemnymi - schorowany wampir. Ciemne włosy bardzo zaostrzają mu rysy twarzy.

TangoAndWaltz

Nie czepiam się tutaj Jeźdźca jako takiego oczywiście.

TangoAndWaltz

Jeździec z założenia ma być dziwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones