Christopher Walken

Ronald Walken

8,1
37 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Walken

parsknęłam śmiechem normalnie ... :) ale może to i prawda... ;p ale nie do końca... :) nie we wszystkich swych rolach był psychopatą... :) był tesh normalny... ;p;p;p Ale sami przecież dobrze wiecie... :) PozdrO :**

ivy_7

No ale jakby nie spojrzeć, w takim na przykład Powrocie Batmana, zanim otworzył usta, już było wiadomo, jakiego typa będzie grał. Ma szalone oczy. W Jeźdźcu bez głowy nawet nie potrzebował zbyt skomplikowanej charakteryzacji, żeby zagrać tytułową rolę...

mariez

Hahha.
Ja uwielbiam Walkena już tyle lat... Twarz ma niebywale charakterystyczną, ale według mnie tylko dodaje mu uroku, bo jego głos, styl mowy, intonacja w połączeniu tworzą całość i jakość jakiej nie mają już młodzi aktorzy.

mariez

Zabrzmiało jakby Walken nie miał głowy :D

ivy_7

tez sie troche 'zdziwilem' jak przeczytalem to zdanie

gala

cóż...;) właściwie to, to prawda. Jego wygląd połączony z mimiką daje dokładnie taki efekt.

megan_

Może nie gra głównie psychopatów, ale trzeba przyznać, że coś takiego mrocznie psychopatycznego w nim jest ;)

ivy_7

Rzeczywiście ma w sobie coś z psychopaty. Od dziecka ten aktor mnie przerażał, ale także intrygował. Do tej pory kiedy oglądam jakiś film w którym gra to czuję delikatny niepokój( nawet jak oglądałam Hairspray)ale chce oglądac go dalej. Gościu ma w sobie to coś.

ivy_7

Mnie urzekł jako Kapitan Koons :)

cujoo

Dokładnie :)

"...przez kilka lat trzymałem ten nieporęczny kawałek metalu we własnym odbycie..", "...mały człowieczku, przyłoże ci zegarek ojca"

użytkownik usunięty
m_szymon

Jak dla mnie to spojrzenie jest niesamowicie pociągające, ale może coś ze mną jest nie tak?"

ivy_7

Po prostu najlepszy aktor jeśli chodzi o czarne charaktery(Na Żywo)

ivy_7

Walken też podobno śmieje się szczerze, jak mu czytają takie opisy.

TangoAndWaltz

co fajnie o nim świadczy :) że spoko koleś jest, ma sądzę dystans do siebie. ilu by się obruszyło że ludzie go mają za psychopatę :P ale serio... z taką urodą się urodził:) i dobrze. w rolach czarnych i psychopatycznych sprawuje się świetnie. zdążył przywyknąć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones