PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878161}

Rozdzielenie

Severance
8,4 29 482
oceny
8,4 10 1 29482
8,2 18
ocen krytyków
Rozdzielenie
powrót do forum serialu Rozdzielenie

Przecież ten serial to mistrzostwo, od początku do końca, trzyma cały czas w napięciu, chce się więcej i więcej! Każdy fragment jest ważny w filmie, uwielbiam takie filmy/seriale w których doszukuje się drugiego dna, coś co rozwala mi głowę a ja sam analizuje każda scenę, by dojść do rozwiązania spraw w danej akcji. Momentami przypominało to sztuczny świat w jakim żył Truman Show, wszystko wydaje się zaczarowane i nieprawdziwe, mógłbym rozpisać się i pisać o tym jakie teorie mi się sprawiały jakie nie, ale prawda jest taka, ze ten serial wprowadzał w błąd moje teorie, dając mi radość ze nie dzieje się tak jak ja myślałem. Każdemu to polecam! Oglądajcie i czerpcie przyjemności z tego serialu, bo wciąga na maxa, ostatni serial który mnie tak wciągnął był stworzony kilka lat temu, był to Breaking Bad, długo musiałem czekać na coś takiego! Nie zasnę z wrażenia, ze to już koniec! Czekam na następny sezon!

ocenił(a) serial na 1
Luxan97

Wybacz że tak bezpośrednio, ale dobrze się czujesz? Cały czas trzyma w napięciu? Od początku? Kiedy od początku, może wtedy jak Mark idzie korytarzem przez 5 min? To jest takie wciągające? Dawno (w sumie to nie wiem czy kiedykolwiek) widziałem tak nudny serial. Ciągnie się jak flaki z olejem, emocje jak na grzybach.

ocenił(a) serial na 9
koniu14

Nie zrozumiałeś tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
KaimW

Tak najłatwiej napisać. Na zagranicznych forach nawet ludzie którzy wysoko ocenili serial przyznają, że do to zmieścić w 5-6 odcinkach. No ale skoro nie zrozumiałem serialu to wytłumacz mi jak np wspomniane chodzenie po korytarzu ma być "mega wciągające"?

koniu14

Ten serial jest jak stare dobre gry...gdzie właśnie chodziło się po korytarzach i czekało dokąd zaprowadzą. Nie wszyscy lubią taką narrację, takie oczekiwanie co będzie za rogiem - w następnym pomieszczeniu. Jest to przeciwieństwo "Wszystkiego, wszędzie, naraz" ;) i całe szczęście!

ocenił(a) serial na 4
koniu14

Dla mnie to jeden z nudniejszych seriali jakie widziałem. Jaki serial uważam za dobry? Prosze bardzo 'For All Mankind', 'Tulsa King' chociażby,. Jedyne pocieszenie ,że oglądając głównie gotowałem więc nie zmarnowałem,aż tak bardzo tych 8h...aaa no i na telefonie. Przynajmniej mój TV się nie wypalał na to coś.

ocenił(a) serial na 1
Amiga600

ja mam podobnie, nudniejszy był chyba tylko black mirror choć tu nie mogę się wypowiadać, bo po 2 odcinkach przestałem to oglądać. Tulsa King skończyłem oglądać i z całą pewnością jest to świetny serial który polecam.

ocenił(a) serial na 4
koniu14

Oj Black Mirror jest super. Tzn są słabsze i lepsze odcinki ale warto bo jest kilka perełek. Obejrzyj do końca - nie pożałujesz.

ocenił(a) serial na 4
Luxan97

Strasznie rozwleczony..nudny..przewidywalny. Spokojnie można było to zamknąc do 5 odcinków wówczas nie zmęczył by tak bardzo. Jedyne ostatnie 5 minut ratują te zmarnowane 8h z życia...dopiero zobaczyłem powyższy komentarz że można było zamknąć w 5 odcinkach. No właśnie :) Szczerze - Tulsa King zjada ten serial bez popity

ocenił(a) serial na 9
Amiga600

Seriale kończące się zbyt szybko, na ogół tracą na jakości.

ocenił(a) serial na 4
Luxan97

Bo ja wiem...nie lepiej krótko a intensywnie niż długo a wolno?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones