Natalie WoodI

Natalia Zacharienko

7,9
2 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Wood

Nie da się w pełni ocenić jej piękna patrząc oczyma terażniejszości.

Wielki_ted

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę Tedzie.
Zwróciłam kiedyś uwagę, że jak oglądam nawet jej zdjęcia, to nie widać w nich całej zjawiskowości, jaką emanowała ta kobieta. Koniecznie trzeba zobaczyć ją na ekranie.

Wielki_ted

Lepiej tego ująć nie można.

Wielki_ted

Kaby była taka możliwość kliknąłbym albo "+" albo "lubię to". W jednym zdaniu ująłeś coś do czego nic nie da się dodać - można się tylko zgodzić.

Wielki_ted

nie wiem ale ja gdzies nie dostrzegam w niej czegos zjawiskowego :\ uwazam ze byla dobra aktorka ale jej uroda mnie nie powala, normalna, dla mnie bardziej Romy Schneider miala ten blysk w oku.

azille_filmweb

Ja też nie widzę w niej nic szczególnego. Ruska baba i tyle.

Morska_Bryza

Co ty tam się znasz zazdrosna, pusta babo. Zapewne też jak głupia toś i brzydka.

Alfred_Hugecock

Dziękuję, to urocze :)

Morska_Bryza

Hm, ok, nie chciałem być taki niemiły, sorry. Jednak brzydko się wyraziłaś o Natalie, pisząc "ruska baba". Pogardliwie nieco. No, ale wiadomo od wieków, że kobieta rzadko kiedy powie drugiej kobiecie szczerze, że jest ładna :)

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Zgadzam się z tobą. Uwielbiam Natalie. Była piękna i utalentowana. Szkoda, że tak młodo i tragicznie zginęła. Z pewnością zagrała by jeszcze wiele świetnych ról.

Wielki_ted

Ładna i proszę nie sugerować się koniecznie tym zdjęciem na górze dziwne i ponure okoliczności jej śmierci do dzisiaj niewyjaśnione sprawa nieszczęśliwa dosyć tylko Robert Wagner to wie był na statku w czasie utonięcia aktorki

Wielki_ted

Ósmy cud świata zaklęty w kobietę, szkoda że zginęła tak tragicznie, myślę że piękna by była nawet w wieku 100 lat.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

Była śliczna jak laleczka nawet jak była po 40

zaiste była przepiękna, dzisiaj oglądałem film z jej udziałem fajna komedia
Bob i Carol i Ted i Alice z 69./ normalnie przepiękna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones