Natalie WoodI

Natalia Zacharienko

7,9
2 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Wood

Jestem nowym, wielkim fanem Natalie Wood i poszukuję jej filmów, zwłaszcza tych:

Na zawsze
Cud na 34 ulicy
Jedyne pragnienie
Marjorie Morningstar
Cyganka
Romans z nieznajomym
Sex and the Single Girl
Ciemna strona sławy
Przeznaczone do likwidacji
Bob i Carol i Ted i Alice

Jeżeli ktoś z Was miałby owe filmy z polskimi lub angielskimi napisami, albo też lektorem, to proszę o kontakt an maila: bardotek69@o2.pl

Posiadam wiele klasyki filmowej na DVD do wymiany!

Dziękuję i pozdrawiam.

bardotek69

Wie ktoś może z jakiego filmu jest to zdjęcie ? http://i54.tinypic.com/ta4gaf.jpg. Widziałem na razie jedynie "Romans z nieznajomym".

SLRG

Kurde, nie wiem, może to nie z filmu? Nieco wulgarne.

Jak Ci się podobał 'Romans z nieznajomym'? Wspaniały, prawda?

Masz może polskie napisy do tego arcydzieła?

SLRG

Ładne nogi trzeba pokazywać. Nie mam żadnych napisów, a i nie za wiele rozumiem. Na Natalie trafiłem jakoś poprzez Elizabeth Taylor, tylko nie pamiętam dzięki komu. Z Elką widziałem Kleopatrę i Kto się boi Virginii Woolf. To są moje początki fascynacji starym kinem. Mogę napisać, że obu Pań nie da się nie zauważyć. Ładnie wyglądają, gdy się złoszczą.

SLRG

Fajnie, zwłaszcza, że jak dla mnie nie ma lepszych aktorek niż moja trójca - Natalie, Elizabeth i Vivien Leigh. Też ją lubisz? Jeśli nie znasz to musisz poznać, polecam zwłaszcza 'Przeminęło z wiatrem' (melodramat wszechczasów) oraz 'Pożegnalny walc'! Co do Natalie to musisz zobaczyć 'Wiosenną bujność traw' (która była wczoraj na TCM, ale jakby co będą powtórki) oraz 'Przeznaczone do likwidacji'! Kolejne świetne role to te w 'Buntowniku bez powodu' i 'Bob i Carol i Ted i Alice' (Natalie jest i śmieszna i przepiękna w tym filmie).
Co do Liz to polecam zwłaszcza 'Miejsce pod słońcem', 'Olbrzym' oraz 'Nagle, zeszłego lata'. To najlepsze filmy Elizabeth! Dwa inne klasyki już widziałeś. Jeszcze 'Poskromienie złośnicy' jest fajne.

bardotek69

Dzięki za propozycję. Zapiszę je sobie i poszukam w wolnej chwili. Bo obecnie mam głowę pełną innych myśli. Na razie udało mi się zobaczyć "Olbrzyma" i Przeminęło z wiatrem". Ale raz to za mało by porównać grę.

bardotek69

Już mam i oglądałem filmy takie jak:

Cud na 34 ulicy
Cyganka
Romans z nieznajomym
Przeznaczone do likwidacji
Bob i Carole i Ted i Alice

ale na resztę chętnie się wymienię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones