PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11723}

Wiosenna bujność traw

Splendor in the Grass
7,7 3 004
oceny
7,7 10 1 3004
7,3 6
ocen krytyków
Wiosenna bujność traw
powrót do forum filmu Wiosenna bujność traw

odrobine szaleństwa i tragizmu, co potrafiła przekazać w spojrzeniach.Miała piękne,"gorejace oczy"...może dlatego tak świetnie grała role tragiczne , hm i tak też odeszła..., żal....

ocenił(a) film na 9
ewa

"gorące oczy" - o tak, też to zauważyłem. W sumie nie musiała mówić, bo te jej spojrzenia były tak wymowne....

ewa

To prawda, zagrała tę rolę świetnie. Trafiłam na film, bo w czasie 2 sezonu true detective, w jednej scenie bohaterki siedzą w hotelu i w telewizji leci właśnie ten film. Znałam go tak to tylko z tytułu. Rodzice Deanie zrobili wszystko co mogli by jej wesprzeć bardzo ją kochali, ale wiele razy mylili potrzeby córki. Bud mnie irytował, sam nie wiedział czego chciał, a w ostateczności związał się z kobietą, która pod każdym względem przypominała dawna Deanie (już od pierwszej sceny w restauracji szaleje na jego punkcie "go nuts"). Ten film zdaję się być szablonowym popisem amerykańskiego kina, którym inspiruje się wielu współczesnych reżyserów.

ocenił(a) film na 10
ewa

To samo pomyślałam o jej oczach, zgadzam się ze wszystkim.

użytkownik usunięty
ewa

Pełna zgoda. Świetnie odegrane szaleństwo. Jak dla mnie powinna dostać Oscara za tą rolę. Po tym filmie utwierdziłam się w przekonaniu, że była doskonałą aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones