PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8595}

Penelopa

Penelope
7,0 507
ocen
7,0 10 1 507
Penelopa
powrót do forum filmu Penelopa

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film, pomimo upływu czasu, fajne dialogi i komedia, bardzo dobra gra i piękna jak zwykle Natalie Wood. Polecam

ocenił(a) film na 8
j23janusz

Też mi się bardzo podobał, niezła komedia :)

ocenił(a) film na 6
j23janusz

Dzisiaj miałam okazję zobaczyć po raz pierwszy ten film. Miał w sobie wszystko to co oczekuję od komedii: był zabawny i smieszny, pozytywny. Po prostu fajna komedia ;)

ocenił(a) film na 8
j23janusz

Bardzo przyjemny film, z prześlicznie wyglądającą Natalie Wood, do tego te duże oczy hmmm :) Brak słów. Jeszcze dodam fajne sytuacje, niezłe kreacje Natalie film trzeba zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
j23janusz

Tak, Natalie jak zwykle świetna i bardziej sexowna w tym filmie niż zazwyczaj. Taka niezrównoważona.

Zwróciłem też uwagę na Petera Falka. To 2-gi ich wspólny film po Wielkim wyścigu."
Falk zachowuje się tu podobnie jak w Poruczniku Columbo. Też zwraca uwagę na szczegóły. W pewnym momencie pyta się Penelopy o trapiące go kwestie odnośnie napadu, które pozornie wydają się nieistotne. Te same metody dochodzenia do sedna zbrodni.
P.S. Szkoda, że Natalie Wood nie zagrała w żadnym odcinku "Columbo."

użytkownik usunięty
j23janusz

zgadzam się, b. miło się ogląda, i to nie tylko ze względu na Natalie, choć nie ulega wątpliwości, że jest ozdobą tej komedii ;) film po prostu sam się broni ;)

ocenił(a) film na 8
j23janusz

Zgadzam się w pełni!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones