PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7574}

Martwa strefa

The Dead Zone
6,7 7 286
ocen
6,7 10 1 7286
7,0 8
ocen krytyków
Martwa strefa
powrót do forum filmu Martwa strefa

Nie jest to WIERNA ekranizacja książki, było sporo różnic, ale ponieważ przedstawienie filmowe
narzuca pewne ograniczenia, zmiany te wyszły na dobre. Chociaż film nie wyciska łez z oczu tak jak
książka, seans jest ciekawy. Moim ulubionym wątkiem jest Castle Rock i "gładki zabójca", który
został tu bardzo dobrze przedstawiony. Polecam :D

Pink_Phink

Właśnie przeczytałem książkę, planuję obejrzenie filmu. Jestem facetem a popłakałem się w trakcie czytania ostatnich stron, mam nadzieję,że film nie zepsuje tego w mojej duszy.

ocenił(a) film na 8
jazwiec36

Też się popłakałam i emocje, które wywołała we mnie lektura, zachęciły mnie do obejrzenia filmu. Ekranizacja nie jest już tak wzruszająca, ale nie było żadnych znaczących różnic. Powinieneś być zadowolony :)

Pink_Phink

Ja generalnie to nie wiem co mam czuć odnośnie tej książki.
Z jednej strony znając koleje losów szczęśliwego związku, nie moge sie powstrzymać od pewnego rodzaju wyrzutu.. nie wiem czy do siebie czy do autora i czy sam nie wolałbym gdybym nigdy nie przeczytał tej książki. Z drugiej strony wiem, że to fikcja jednak... ehh pokochałem ich chyba. Związki emocjonalne odbiorcy z pewnego rodzaju dziełem może jedynie świadczyć o doskonałości autora.

Cóż.. twierdzę to ja- dorosły mężczyzna który.. no płakał w trakcie czytania ksiażki. W każdym razie całkiem inaczej będę teraz patrzył.. na życie.

ocenił(a) film na 8
jazwiec36

Tak, właśnie o tym świadczą :) Nie żałuj lektury, jeśli wywołała u ciebie takie emocje. To pozytywna cecha książek.

ocenił(a) film na 7
jazwiec36

Ładnie napisane. Jestem fanką Kinga i prawie każda jego książka wywołuje u mnie takie emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones