PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3929}

Armia Boga

The Prophecy
6,6 19 592
oceny
6,6 10 1 19592
5,7 3
oceny krytyków
Armia Boga
powrót do forum filmu Armia Boga

Ale jeszcze ciekawsze jest to, że na imdb ma dokładnie taką samą ocenę ! Przypadek... ? ;D

ocenił(a) film na 6
NORDBERG

Aż musiałem zrobić wiadomo co, ale system, nie pozwolił mi wkleić wiadomo czego :(
Wpiszcie sobie na stronie znanego zwierzątka gorliwie gromadzącego zapasy; współrzędne na mój profil, a sami się przekonacie ;D
AizenSasuke 6,6

ocenił(a) film na 6
NORDBERG

Cenzura jak za komuny ;D

NORDBERG

Ja mam nr teledonu zaczynający się od 666... ;)

ocenił(a) film na 8
Nuno33

przypadek ?

NORDBERG

raczej nie dobro wygrało

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Film, z całą pewnością, jest bluźnierczy, bo prezentuje wydarzenia, niezawarte w Biblii; a bluźnierstwo z samego założenia jest złe...

NORDBERG

to proszę sobie sprawdzić przed pisaniem komentarza biblię
bo wojny były nawet dwie

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

To tak jakby napisać, że Hellboy jest prawdziwy; bo przecież były dwie wojny światowe...
Były wymienione dwie wojny i to, że Lucyfer to ten zły; ale zrobienie z Gabriela szwarccharaktera i ta cała intryga; to kompletny wymysł... Przecież to oczywista, oczywistość !


ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Stosowanie półprawd, można uznać za jeszcze większe bluźnierstwo; bo ma większą moc wprowadzania ludzi w błąd...

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Jako, że nie raczyłeś mi odpowiedzieć, to zgaduję; że jesteś wyznawcą Hellboya...
Hellboy is love, Hellboy is life ;D

ocenił(a) film na 1
NORDBERG

A od kiedy w biblii masz wszystko zapisane. Poza biblia to książeczka polityczna Konstantyna.

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Skoro nie uważasz, że ten film to bluźnierstwo; to skąd w takim razie ten komentarz ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

"bluźnierstwo z samego założenia jest złe" (fakt, nie opinia) + "raczej nie dobro wygrało" = film jest raczej bluźnierczy...

Jeśli więc masz problem z logicznym myśleniem, to nie udzielaj się proszę na forum...


NORDBERG

sam się kmiocie nie udzielaj

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Nie umiesz merytorycznie dyskutować, więc sięgasz po desperackie wyzwiska ?
Typowe...

NORDBERG

pisanie dla samego pisanie
przestań się pogrążać

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Powiedział to ktoś, którego żaden komentarz nie miał za grosz sensu...

Przyjęło się oceniać, że to ktoś, kto nie umie odpowiedzieć na proste pytania i rzuca wyzwiska; się pogrąża...

Cóż; widocznie inaczej nas wychowano...

Jeżeli o wychowaniu w twoim przypadku, w ogóle może być mowa...

NORDBERG

jprd

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ? ;D

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Widzę, że zobaczyłeś że jestem z Jeleniej Góry i szukasz zatrudnienia; ale wystarczyło wpisać w google... Internet to doprawdy magiczne narzędzie ;D

http://www.jprd.pl/

NORDBERG

i skończyć nie może
co ty masz chorobę sieroca , a teraz musisz się wygadać ?

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Zabawne, że mówi to ten który odpowiada na wszystkie moje posty... z wyjątkiem tych, które są dla niego niewygodne; bo najwyraźniej sam nie może się doszukać logiki w swoich komentarzach... ;D

Już dawno bym to skończył i oszczędził ci upokorzenia, gdybyś choć spróbował logicznie i kulturalnie uzasadnić swoje wypowiedzi ( od tego właśnie jest forum).

Ale ty potrafisz tylko obrażać; a właściwie próbować obrażać; bo takie tępe i mało wyszukane teksty; które zostały chyba w całości ściągnięte z "typowe.prostackie.odzywki.pl" mają moc obrażania jedynie niedorozwiniętych emocjonalnie osobników ;D

Jak więc sądzę : Hellboy is love, Hellboy is life ;D

NORDBERG

i dalej ty naprawdę masz problem proponuję wizytę u specjalisty
albo weź jakieś tabletki może ci przejdzie synku

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Naprawdę nie kumasz, że takie zgrane, powtarzane milion razy, tekściki ( nieumiejętność wymyślenia czegoś oryginalnego, świadczy o brakach w inteligencji) nie są mnie w stanie obrazić ? ;D

Paradoksalnie, takie określenia jak "synku" używają zazwyczaj nastolatki, żeby udawać kogoś dojrzałego...
Ty dojrzały nie jesteś, a przynajmniej nie emocjonalnie...

PS Nie zaczyna się zdań od i...

NORDBERG

nawet nie czytam Zzzzzz

ocenił(a) film na 6
kadim_filmweb

Dobranoc :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones