PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582138}

Życie jak plaża

Life's a Beach
3,8 507
ocen
3,8 10 1 507

Życie jak plaża
powrót do forum filmu Życie jak plaża

Przesmiewczo traktuje, prawdziwe sytuacje życiowe, mi się podobało, ponieważ sama
pracowalam na takiej wyspie i wypisz wymaluj, tak wąsnie wygladaja niektórych wakacje. Picie i sex
z kim popadnie, starsze panie z malolatami i na odwrót, te napakowane zakochane w sobie ciała i
te kobiety naszpikowane botoksem, znudzone sobą małżeństwa i zbijająca boki obsługa, robiąca
wszystko, by goście wyjechali zadowoleni :D Ja się ubawiłam i nie rozumiem tak niskiej oceny.
Podejrzewam, ze to od tych dla ktorych wyspy, wakacyjne szleństwo i dystans, to czysta abstrakcja.
Znam dużo o wiele gorszych, głupkowatych komedyjek, które mają dużo wyższą ocenę. Na 6
zasługuje spokojnie.

Shallin

Popieram. Film jest zabawny a Christopher Walken w fantastycznej roli. Poziom ponuractwa na filwebie potrafi zniechęcic do każdej komedii. Film dobrze się ogląda, widoczki są kolorowe, a dziewczyny ładne. Poziom chamstwa w normie no i przede wszystkim brak atrybutów komediowych w stylu Sandlera, które potrafia przyprawić nie tylko o zażenowanie ale i o mdłości. Może nie jest to mistrzostwo świata ale na poprawę humoru w sam raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones